PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

PREKIŲ GRĄŽINIMO POLITIKA

 

Ačiū, kad apsiperkate UAB KASIMA. Tikimės, kad esate patenkinti savo pirkiniais. Žemiau rasite UAB KASIMA prekių grąžinimo politiką.

Bendros sąlygos

 1. Pirkėjui suteikiama teisė per 14 kalendorinių dienų nuo įsigijimo grąžinti naujas ir nenaudotas prekes. Įsigijimo momentu laikoma PVM sąskaitos faktūros išrašymo diena.

 2. Norint grąžinti prekę susisiekite su E-Komercijos vadybininku el. paštu [email protected] arba su Komercijos vadovu – [email protected], kurie jums pateiks prekės grąžinimo aktą.

 3. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

 4. Užpildžius aktą ir gavus patvirtinimą dėl grąžinimo prekės turi būti pristatytos adresu: UAB KASIMA, Mažeikių g. 17A, Telšiai, LT-87101, Lietuva.

 5. Prekių grąžinimo sąlyga taikoma tik įsigytoms naujos prekės, t. y. įsigytos naudotos prekės negali būti grąžinamos.

 6. Pardavėjas turi teisę nenurodydamas priežasčių atisakyti priimti grąžinamas prekes.

 7. Ši politika taikoma išimtinai pirkėjas, kurie nėra vartotojai. Vartotojams įsigijusiems prekes yra taikomos teisės aktuose nustatytos garantijos.

Pirkėjo teisės ir pareigos

 1. Pirkėjas turi teisę grąžinti naujas, nenaudotas, su originaliais priedais ir detalėmis, neišpakuotas, nepažeistas bei prekinės išvaizdos ir savybių nepakitusias prekes.

 2. Pirkėjas grąžindamas prekes įsipareigoja sumokėti UAB „Kasima“ nustatyto dydžio grąžinamų prekių patikros mokestį, kurio dydis priklauso nuo grąžinamų prekių ir yra nurodomas pateikus grąžinamų prekių aktą.

 3. Tuo atveju, jei grąžinamų prekių pakuotė yra pažeista arba prekės grąžinamos be pakuotės, pirkėjas įsipareigoja sumokėti prekių pakavimo mokestį, kurio dydis priklauso nuo grąžinamų prekių ir yra nurodomas pateikus grąžinamų prekių aktą.

 4. Taip pat Pirkėjas atlygina visas už prekės siuntimą patirtas pardavėjo išlaidas, kurių dydis yra nurodomas pateikus grąžinamų prekių aktą..

 5. Primename, jog už grąžinamos prekės komplektaciją yra atsakingas pirkėjas. Jeigu įsigyta prekė nėra sukomplektuota, pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės.

Kiek laiko nagrinėjamas prašymas

 1. Grąžinus prekę bei įgyvendinus šioje politikoje nurodytas sąlygas, pardavėjas ne vėliau nei per 20 d. d. grąžina pirkėjo sumokėtus pinigus į nurodytą banko sąskaitą, arba pakeičia prekę į kitas, arba, šalių susitarimu, priimamas kitoks abejoms pusėms tinkamas sprendimas.