APIE MUS

UAB "KASIMA"

PUIKUS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS

Įmonė UAB KASIMA, savo veiklą pradėjusi 2012 metais, specializuojasi statybinės, žemės ūkio, kelių tiesimo technikos bei jos priedų pardavime. Savo prekes ir paslaugas siūlome ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Skandinavų šalyse bei vakarų Europoje. Dinamiškas, lankstus ir profesionalus kolektyvas visada užtikrins aukščiausios kokybės paslaugas, o susidūrus su nenumatytais iššūkiais, spręsime juos greitai ir efektyviai, saugodami mūsų klientų brangų laiką.

Įmonė UAB KASIMA, savo veiklą pradėjusi 2012 metais, specializuojasi statybinės, žemės ūkio, kelių tiesimo technikos bei jos priedų pardavime. Savo prekes ir paslaugas siūlome ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Skandinavų šalyse bei vakarų Europoje. Dinamiškas, lankstus ir profesionalus

kolektyvas visada užtikrins aukščiausios kokybės paslaugas, o susidūrus su nenumatytais iššūkiais, spręsime juos greitai ir efektyviai, saugodami mūsų klientų brangų laiką.

Atstovaujamus prekinius ženklus renkamės labai atsakingai, atsižvelgdami į produktų gamybos procesus ir gamintojų pagrindinius tikslus. Bendradarbiaujame su šiais prekiniais ženklais: „C&F “, „Valentini de Antonio“, „KSM Attachments“, „Digga“ ir „CM “.

Mūsų pagrindinis tikslas yra pasiūlyti klientams aukščiausią įmanomą kainos ir kokybės santykį rinkoje per trumpiausią tiekimo terminą. Atsižvelgdami į kliento poreikius daugelį technikos priedų bei dalių turime sandėlyje. Per beveik 10 metų užtarnavome platų, lojalų ir globalų klientų ratą, tad tai aukščiausias mūsų darbo įvertinimo rezultatas.